sobota 3. srpna 2019

Obnova chovu 3.8.2019

Po dlouhé době jsem se rozhodla obnovit chov svých achatinek. Mám sice ještě 3 dospěláky Macíka, Domina a Jůlinku, ti mají ale už 11 let a nevím, jak dlouho je ještě budu mít.
Když jsem svoje miláčky na jaře probudila z dlouhého zimního spánku, zjistila jsem, že se vyspali do růžova a pravděpodobně i omládli. Loni jsem od nich měla jenom jednu malou snůšku, zato letos se děda Macík teda předvedl.
Tak jsem toho zrovna využila, protože od Macíka jsem nikdy odchov nedělala, a nechala si 10 vajíček.
Dneska se vyklubalo jedno miminko. Tak tady musím dát několik fotek. 







Žádné komentáře:

Okomentovat